hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-06-11

Wernisaż wystawy „Fosylia czasu” autorstwa Ewy Hoppe-Nowickiej - relacjaW sobotnie popołudnie w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się wernisaż wystawy „Fosylia czasu” autorstwa Ewy Hoppe-Nowickiej.


W najnowszych pracach autorki widoczne jest zainteresowanie tematyką industrialną, jak również nostalgia za czasem minionym. Opuszczony krajobraz przemysłowy staje się przestrzenią romantyczną i tajemniczą; odrealnione sylwetki nieczynnych już hut i fabryk uwodzą widza subtelną i nostalgiczną liryką.
Wystawę „Fosylia czasu” będzie można oglądać w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do 17 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

Fot. CKiTWieliczka

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


Wernisaż wystawy „Fosylia czasu” autorstwa Ewy Hoppe-Nowickiej - relacja - zobacz zdjęcia   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza