hyundai


.
Opublikowano: 2017-04-29

WERNISAŻ WYSTAWY KATARZYNY ZALEWSKIEJ "Z ODDALI"Z ODDALI to tytuł wystawy Katarzyny zalewskiej, której wernisaż odbędzie się 6 maja o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.


Katarzyna Zalewska jest absolwentką Instytutu Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie, brała udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jej ulubionymi technikami są rysunek tradycyjny, ilustracje i grafika komputerowa. Wystawa to zbiór rysunków przedstawiający widoki "z oddali", które od pierwszego wejrzenia zachwyciły autorkę i dokumentują bliskie jej miejsca. Wystawę będzie można oglądać do 6 czerwca w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

/Centrum Kultury i Turystyki/
   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022