carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-09-09

Wernisaż wystawy „W dolinie Białki” Grupy Twórczej „W wolnej chwili”


W sobotnie popołudnie w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się wernisaż poplenerowej wystawy Grupy Twórczej „W wolnej chwili”.

fot. CKiT/A. Rogalska

Artyści działający pod patronatem CKiT zaprezentowali prace powstałe podczas warsztatów w malowniczej scenerii Białki Tatrzańskiej, które odbyły się na początku czerwca tego roku. Tematem przewodnim wystawy jest „człowiek i jego przestrzeń”. Ukazuje ona prace o różnorodniej tematyce: pejzaże, kwiaty, żywioły, taniec, pasja, miłość, przyjaźń, samotność, czas. Uroczyste otwarcie uświetnił występ Kapeli Mietniowskiej w wykonaniu, której usłyszeliśmy wiele znanych szlagierów w nowych, oryginalnych aranżacjach.

Wystawę „W dolinie Białki” można oglądać w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do 1.102014. r. Serdecznie zapraszamy !

CKiT

Wernisaż wystawy „W dolinie Białki” Grupy Twórczej „W wolnej chwili” - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022