carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-04

Weź wiosenną „Tablet-kę”!


Młodzieżowa redakcja przy wielickiej bibliotece nadal aktywnie działa i dzieli się swoimi pasjami. Trzeci numer jest już dostępny on-line. Zapraszamy do lektury!

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Przyszła wiosna, a wraz z nią kolejny numer „Tablet-ki” - dwumiesięcznika tworzonego z pasją przez młodzież z Wieliczki i okolic. Znajdziecie w nim wywiad, recenzje książek, filmów i seriali, kolejną część opowiadania, poezję oraz premierowo – filmiki powstałe podczas młodzieżowych warsztatów „Cyfrowe opowieści”.

Życzymy przyjemnej lektury!
http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/tabletka/14/4/3/

Nasza redakcja działa także internetowo. Nie możesz przyjść na spotkanie, a chciałbyś tworzyć, pisać, publikować? Nic prostszego! Odezwij się do nas!

Kontakt: tablet_ka_redakcja@gazeta.pl

[KP]Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza