carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-04

Weź wiosenną „Tablet-kę”!


Młodzieżowa redakcja przy wielickiej bibliotece nadal aktywnie działa i dzieli się swoimi pasjami. Trzeci numer jest już dostępny on-line. Zapraszamy do lektury!

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Przyszła wiosna, a wraz z nią kolejny numer „Tablet-ki” - dwumiesięcznika tworzonego z pasją przez młodzież z Wieliczki i okolic. Znajdziecie w nim wywiad, recenzje książek, filmów i seriali, kolejną część opowiadania, poezję oraz premierowo – filmiki powstałe podczas młodzieżowych warsztatów „Cyfrowe opowieści”.

Życzymy przyjemnej lektury!
http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/tabletka/14/4/3/

Nasza redakcja działa także internetowo. Nie możesz przyjść na spotkanie, a chciałbyś tworzyć, pisać, publikować? Nic prostszego! Odezwij się do nas!

Kontakt: tablet_ka_redakcja@gazeta.pl

[KP]20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021