carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-05-07

Więcej utrudnień w centrum – ul. Powstania Warszawskiego znów jednokierunkowa


Nie tak dawno ruch w ścisłym centrum Wieliczki był mocno utrudniony przez prace związane z układaniem nowej nawierzchni na ul. Goliana tymczasem ulica Powstania Warszawskiego znów staje się jednokierunkowa.

ul. Powstania Warszawskiego znów jednokierunkowa / fot. WieliczkaCity.pl

Od dzisiaj na ul. Powstania Warszawskiego obowiązuje ruch jednokierunkowy - taka sytuacja potrwa jeszcze do końca przyszłego tygodnia. Po tym okresie planowane jest całkowite zamknięcie ul. Powstania Warszawskiego. Także czekają nas jeszcze „ciekawsze” doświadczenia, jeśli chodzi o poruszanie się samochodem po Wieliczce kiedy to główna ulica w ścisłym centrum zostanie całkowicie zamknięta.


.......  W tym momencie jechać możemy w kierunku centrum czyli od ulicy Dembowskiego w stronę centrum. Jadąc ulicą Słowackiego musimy wytyczyć sobie objazd skręcając w Sikorskiego lub Goliana.

Akurat los chciał, że dziś, kiedy nastąpiła zmiana organizacji ruchu i ul. Powstania Warszawskiego stała się jednokierunkowa prace związane z uzupełnianiem ubytków kostki brukowej na ulicy Sikorskiego przeniosły się właśnie na skrzyżowanie Sikorskiego – Postania Warszawskiego – Goliana – Słowackiego.  

Kolejny seans na Filmowym poddaszu już 9 maja

 

Tak więc w niektórych momentach na jednym z najważniejszych skrzyżowań w centrum Wieliczki było dzisiaj wyjątkowo ciężko dla kierowców. Jednak jak to mówią, aby było lepiej najpierw musi być gorzej, a to gorzej jest dopiero przed nami.Więcej utrudnień w centrum – ul. Powstania Warszawskiego znów jednokierunkowa - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021