carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-03-23

Wieczór Przedsiębiorcy z Pawłem Tkaczykiem


Czy wiesz jak zbudować markę, która będzie rozpoznawalna i spowoduje rozkwit twojego biznesu? Czy chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe i prywatne za pomocą których zbudujesz długotrwałe relacje i osiągniesz wymierne korzyści ?

 
Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną wyjątkową edycję wydarzenia jakim będzie Wieczór Przedsiębiorcy, który odbędzie się w Kampusie Wielickim w dniu 11 kwietnia 2015 r. o godzinie 17:00. Tym razem naszym prelegentem będzie ekspert marketingu Paweł Tkaczyk.

Zapisz się na wydarzenie http://grupamoon.wix.com/paweltkaczyk

Paweł Tkaczyk to prawdziwy człowiek renesansu. Jest ekspertem nowoczesnego brandingu, praktykiem social media, który od ponad 10 lat pomaga firmom tworzyć silne marki dla ich produktów i usług, co powoduje ich mocniejszą pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.
Temat szkolenia: Jak zbudować silną i wiarygodną markę-branding małych i średnich firm.

Podczas szkolenia:

- Dowiesz się, jak budować autorytet i wiarygodność marki w oczach swoich odbiorców

- Poznasz proste struktury jak „lista zakupów”, dzięki którym lepiej nauczysz się opowiadać o swoim produkcie i usłudze.

- Opowiem Ci, jak sprawić, by o Twojej marce mówiło się więcej – a co najważniejsze, mówiło się dobrze
.
- Dostaniesz narzędzia, które ułatwią Ci kontakt z klientami i pozwolą oszczędzić czas Twój i Twoich pracowników

Zapisz się na wydarzenie http://grupamoon.wix.com/paweltkaczyk

Dodatkowo po szkoleniu NETWORKING. Networking to proces wymiany kontaktów biznesowych. Działania networkingowe polegają na obopólnym rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy jeśli jest ona potrzebna. Kontakty networkingowe opierają się na wzajemnym zaufaniu i poparciu. Dla networkingu kluczowe jest budowanie długotrwałych relacji opartych na obustronnych korzyściach.

Serdecznie zapraszamy :)


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022