hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-11-19

Wieczór z HorroremW piątkowy wieczór 22 listopada zapraszamy na mroczny acz wyjątkowy Wieczór z Horrorem w naszej bibliotece.


Wydarzenie rozpoczniemy już o godzinie 19:00 spotkaniem z Przemkiem Kossakowskim, który pokaże krwawą jak befsztyk prezentację opowiadając o budzących dreszczyk epizodach ze swojego życia. Tuż po spotkaniu, około godz. 20:30 zaprosimy Państwa na wyjątkowy pokaz filmu „Lśnienie” w reżyserii Stanleya Kubricka, który z pewnością każdy fan kinematografii uznaje za genialny. Dla fanów przebrań i fotografii przygotujemy upiorną fotobudkę, a drzwi wypożyczalni pozostawimy dla was otwarte aż do 21:00! Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce. Wydarzenie odbędzie się w sali kinowej Wielickiej Mediateki, pl. Skulimowaskiego 3. Wstęp bezpłatny, film przeznaczony dla osób w wieku 16+. Więcej informacji: 12-385-88-11

Autor: AB

   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka