carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-18

Wieliccy bracia Rafał i Grzegorz Ślęczka po 42. Rajdzie Świdnickim - KRAUSE


W dniach 12-13 kwietnia 2014 r., w Świdnicy odbyła się 2. runda Rajdowego Pucharu Polski - 42. Rajd Świdnicki-KRAUSE zorganizowany przez Automobilklub Sudecki. Rajd składał się z 6 odcinków specjalnych zlokalizowanych w Górach Sowich. Ceremonia mety odbyła się na Rynku w Świdnicy.

Bracia Ślęczka po 42. Rajdzie Świdnickim - KRAUSE

Bracia Rafał i Grzegorz Ślęczka reprezentujący Miasto i Gminę Wieliczka oraz Solne Miasto Sp. z o.o., startując rajdową Hondą CivicVTi, zajęli 2 miejsce w klasie HRPP+20 w Rajdowym Pucharze Polski.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: Ostatni będą pierwszymi, tak nam napisał przed rajdem na Facebooku jeden z naszych sympatyków:). Prawie się to powiedzenie sprawdziło:). Wyruszyliśmy na trasę jako ostatnia załoga rajdu, ale na metę przyjechaliśmy na 2 miejscu w klasie HRPP+20. Bardzo się cieszymy z naszego wyniku.


.......  Już po sobotnim zapoznaniu wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Staraliśmy się jechać bardzo uważnie i z rozwagą przed czekającymi na nas pułapkami na trasie, ze względu na zmienne warunki pogodowe oraz odległy numer startowy. Samochód sprawował się bez zarzutów, a to dzięki naszemu serwisowi, który spisał się na medal. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, którzy przyczynili się do naszego startu, naszym partnerom, rodzinie, znajomym oraz wszystkim kibicom na trasie.  

Wieczornica Lokalnych Poetów

 

Start w 42. Rajdzie Świdnickim-KRAUSE był możliwy dzięki naszym partnerom:

Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, Firma Ogólnobudowlana RAF-BUD Rafał Horecki, RAKO.

Wieliccy bracia Rafał i Grzegorz Ślęczka po 42. Rajdzie Świdnickim - KRAUSE - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka