carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-06-18

Wielicki Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy


Z satysfakcją informujemy, że Urząd Skarbowy w Wieliczce po raz trzeci z rzędu otrzymał Dyplom Laureata Konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy- edycja 2015 r."

 
Tytuł „Urząd Przyjazny Przedsiębiorcy” jest wyróżnieniem od przedsiębiorców dla urzędów skarbowych i ich pracowników. Konkurs wyłania najlepiej funkcjonujące, zdaniem przedsiębiorców, urzędy skarbowe i jest potwierdzeniem wysokiej jakości działania oraz pozytywnego nastawienia do Klienta.

Małopolska Loża Business Centre Club podsumowała wyniki ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców w ramach XIII edycji konkursu organizowanego wraz z Ministerstwem Finansów o miano przyjaznego fiskusa.

Uroczystość regionalna wręczenia wyróżnień miała miejsce w dniu 15 czerwca 2015 r. w Małopolskiej Loży BCC. W spotkaniu udział wzięli Kanclerz Małopolskiej Loży BCC Pan Marek Piwowarczyk, Wicedyrektor Izby Skarbowej w Krakowie Pan Emil Chojnacki oraz naczelnicy wszystkich małopolskich urzędów skarbowych. Oficjalna gala konkursu odbędzie się w dniu 26 czerwca 2015 r. w głównej siedzibie BCC w Warszawie.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim przedsiębiorcom, którzy wypełniając ankiety konkursowe oddali swój głos na Urząd Skarbowy w Wieliczce, za pozytywną ocenę pracy urzędu i przyjazne wyróżnienie.

Uznanie, jakie Państwo wyrazili stanowi dla nas motywację do dalszej pracy nad doskonaleniem obsługi w naszym urzędzie, tak by była ona w pełni profesjonalna i spełniała oczekiwania Klienów.

Beata Kaczmarczyk-Filipek
Naczelnik Urzędu Skarbowego
w Wieliczce


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022