Kolejny sukces wielickich koszykarzy w ciągu kilku dni. Reprezentujący SP 2 Wieliczkę młodzi wieliczanie z rocznika 2004 i młodsi zdobyli Mistrzostwo Małopolski. W turnieju finałowym szkół w po turniejach eliminacyjnych startowało 6 szkół : cztery z Krakowa oraz Limanowej i Wieliczki.
Wieliczanie pierwszym meczu zmierzyli się z SP 100 Wieliczka z którą wielokrotnie od ponad 10 lat realizują w różnego rodzaju turniejach w Małopolsce często w jego finałach. Mecz mimo ambitnej postawy krakowian przebiegał pod wyraźne dyktando SP 2 Wieliczki którzy wygrali ten mecz 47-20. W kolejnym meczu zSP162przewaga wieliczan była jeszcze bardziej wyraźna i wynik 61-18. W finale spotkały się szkoły SP 2 Wieliczka i SP 113 kolejna szkoła która kolejną szkoła która od lat współpracuje z Wisłą Kraków. Również w tym meczu wieliczanie już po pierwszej kwarcie wynikiem 16-6 objęli zdecydowaną przewagę i potem spokojnie powiększali ja wygrywając zdecydowanie 51-32. To kolejny rocznik i drużyna w Wieliczce chłopców którzy na co dzień trenują na zajęciach MOS i grają w rozgrywkach w barwach UKS REGIS Wieliczka. Końcowa kolejność w turnieju: 1 SP2 Wieliczka, 2 SP 113 Kraków, 3 SP 100 Kraków, 4 SP 3 Limanowa, 5 SP 162 Kraków, 6 SP 29 Kraków. MVP całego turnieju został bezsprzecznie Aleksander Busz a najlepszym zawodnikiem drużyny z Wieliczki został Łukasz Siemieniec. W turnieju punkty zdobyli Busz 37, Kozioł 25, Siemieniec 20, Smagur Kacper 18, Nosal 15, Smagur Karol 14, Nowak 12, Dumka 7, Wójcik 4, Dusza 2, Hankus 2, Kupiec 2, Szewczyk. Medale i puchary wręczał Prezes KOZKosz Zdzisław Kassyk.