carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-07

Wieliczanka Violetta Arlak w Tańcu z Gwiazdami


Już nie na TVN, a na Polsacie rozpoczyna się dzisiaj po dwóch latach przerwy kolejna, 14-sta już edycja Tańca z Gwiazdami pod lekko zmienioną nazwą: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W edycji tej weźmie udział wieliczanka – Violetta Arlak.

fot. sxc.hu

Aktorka ma na swoim koncie wiele ról zarówno filmowych jak i teatralnych. Możemy ją zobaczyć chociażby w serialu Ranczo, gdzie gra rolę Haliny Kozioł (żona Wójta). Aktorka urodziła się 22 stycznia 1968 roku w Krakowie. Przez wiele lat mieszkała w Wieliczce, gdy jej kariera aktorska powoli nabierała tempa postanowiła zmienić swoje nazwisko skracając je na Arlak. Wcześniej, bowiem nazywała się Zmarlak. W Wieliczce Panią Violettę można najczęściej spotkać w okresie świąt Wielkanocnych.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021