carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-09-22

Wieliczanka w MasterChefDo wzięcia udziału w programie MasterChef namówiła ją młodsza nastoletnia koleżanka - Marysia z Zabawy, która brała udział w programie MaterChef Junior - przygotowała tam kaczkę oraz żabie udka!! Marysia występowała również w programie Dzień Dobry TVN gdzie przygotowała m.im tarte, pudding oraz kotleciki jagnięce.


To ona zmotywowała i namówiła Panią Asię do wzięcia udziału w castingu, który po pierwsze nie był łatwy a po drugie bardzo stresujący. „Wielu fajnych i zdolnych kucharzy amatorów startowało dlatego tym bardziej się cieszę że udało mi się dostać do finałowej 14-stki programu!” – mówi Pani Joanna.

Joanna Studnicka to 37 letnia mieszkanka Wieliczki. Pełna pasji we wszystkim co robi. Mężatka z prawie 20 letnim stażem, kochająca mama dwójki dzieci. Działaczka społeczna, założycielka i równocześnie prezes fundacji Largo, która prowadzi charytatywne sklepy. Gotuje od dziecka już ponad 25 lat, w domu od zawsze lubiła gotować i robi to do dnia dzisiejszego codziennie .

W domu zazwyczaj musi robić dwa obiady, bo jej rodzina woli kuchnię tradycyjną, a ona uwielbia poznawanie nowych smaków i eksperymenty kulinarne. Wielką wagę przywiązuje do wyglądu potrawy, gdyż uważa, że je się też oczami. Jak sama mówi: „Przygodę z programem na pewno zapamiętam na całe życie i będę milo wspominać- poznałam bardzo fajnych ludzi, zdobyłam nowe doświadczenie mogłam gotować na produktach który normalnie nie używam w domu i było to wyzwanie. MasterChef był dla mnie jednym z marzeń które udało się spełnić . Program nauczył mnie że nigdy nie należy oceniać kogoś siedząc na kanapie przed telewizorem.” Dla tych co jeszcze nie wiedzą przypominamy, że Panią Asię można było oglądać również w programie Ugotowani. Trzymamy kciuki za Joannę Studnicką i gratulujemy FARTUCHA.


   


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka