hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-26

Wieliczka, Biskupice. Trzy osoby zatrzymane z narkotykami w tym obywatel Ukrainy.W ciągu ostatnich dwóch tygodni, policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali 3 osoby, które odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. W domach, samochodzie i w ubraniach mężczyzn zabezpieczona została amfetamina. 27-latek, 47-letni obywatel Ukrainy i 36–latek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.


Podczas ostatnich służb wieliccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn, przy których zabezpieczyli kilkanaście porcji narkotyków. Jednym z nich był 27-latek, którego kryminalni podejrzewali o posiadanie narkotyków. Mężczyzna 11 marca b.r. został poddany kontroli w trakcie której funkcjonariusze ujawnili przy nim ponad 11 gramów amfetaminy.

W związku z posiadaniem środków odurzających 19 marca br. zatrzymany został także 47-letni obywatel Ukrainy, którego kryminalni podejrzewali o przechowywanie nielegalnych substancji w miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania posesji w gminie Biskupice policjanci znaleźli przy nim pewne ilości amfetaminy.
Natomiast 23 marca b.r. zatrzymany został nerwowo zachowujący się 36-latek, którego funkcjonariusze podejrzewali o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających na terenie Wieliczki. Podczas kontroli osobistej okazało się, że posiada amfetaminę.

Wszyscy trzej zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka