.


Opublikowano: 2017-08-21

Wieliczka Cup - V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce ArtystycznejW dniach 8-10 września 2017 roku w Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnym "Solne Miasto" odbędzie się już po raz kolejny Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej.


V edycja Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Wieliczka Cup, odbędzie się w naszym mieście w dniach 8-10 września. Turniej wpisuje się w cykl międzynarodowych turniejów w gimnastyce artystycznej odbywających się na terenie całej Europy. WIELICZKA CUP to nie tylko możliwość podziwiania umiejętności zawodniczek w widowiskowych układach gimnastycznych, to również atmosfera wspaniałej, zgodnej ze sportowym duchem rywalizacji, radość ze wspólnego dzielenia się pasją, jaką jest gimnastyka artystyczna.

Portal WieliczkaCity.pl podobnie jak i w latach poprzednich objął to wydarzenie patronatem medialnym. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, przypomnieć sobie jak wyglądał ten turniej w ubiegłym roku zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z IV edycji Wieliczka Cup - zobacz zdjęcia.


    

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022