hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-01-29

Wieliczka dla WOŚP. Już w niedzielę 29. Finał na Rynku Górnym.29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.


Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która za zebrane pieniądze ma zamiar kupić m.in. takie sprzęty jak: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Wielickie Centrum Kultury jak co roku włącza się w pomoc i „gra” razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę w całym mieście będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Oprócz tego na Rynku Górnym w Wieliczce od godz. 10:00 usłyszymy utwory, kolędy w wykonaniu artystów działających pod patronatem Wielickiego Centrum Kultury. Każdy kto wesprze WOŚP wrzucając datek do puszki może liczyć na słodką niespodziankę.

„Orkiestrę” możecie również wspomóc online - wystartowały również wielickie licytacje na rzecz WOŚP. Znajdziecie je klikając w ten link.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka