hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-09-07

Wieliczka. Kompletnie pijana matka „opiekowała” się 2-letnim dzieckiem.Z początkiem września pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieliczce powiadomili wielickich policjantów, że dwuletnim dzieckiem opiekuje się nietrzeźwa matka.


Funkcjonariusze pojechali na miejsce i zastali w domu pijaną kobietę, a także jej równie nietrzeźwego męża, który przebywał w domu za przyzwoleniem kobiety, mimo iż posiadał zakaz zbliżania się do niej. Sprawująca opiekę matka była w stanie takiego upojenia alkoholowego, że nie była w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z czym pobrano od niej krew. Dziecko po zbadaniu (nic mu się nie stało ) zostało przekazane do rodziny zastępczej. O sprawie powiadomiono Sąd Rodzinny, który zbada sprawę. Kobieta w dniu 03 września usłyszała zarzuty o przestępstwo z art. 160 § 2 kk po czym dobrowolnie poddała się karze.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka