.


Opublikowano: 2016-12-29

"Wieliczka na rajdowo" podczas 25. Finału WOŚP w WieliczceJuż 15 stycznia 2017r. zapraszamy wszystkich w imieniu Automobilklubu Galicyjskiego i Automobilklubu Południowego na 25. Finał WOŚP "Wieliczka na rajdowo". Centrum imprezy znajdować się będzie w sąsiedztwie Lenart Hotel ****, a całą rajdowa impreza odbywać się będzie tego dnia w godzinach 11.00 - 16.00


Wśród atrakcji znajdziecie m.in.:

- RALLY TAXI czyli przejazdy na prawym fotelu z Mistrzami rajdów, wyścigów, terenowych i driftu.

- pokaz quadów z możliwością wylicytowania przejażdżki

- pokazy trialu i cyklotrialu (Hajduk Trial Team, Krakowski Klub Cyklistów i Motocyklistów "Smok", AMK Gorce Nowy Targ/Sherco Poland

- prezentacja samochodów rajdowych, wyścigowych, terenowych

- spotkanie i prezentacja kartów na których startują młodzi i utalentowani kierowcy

- pokazy służb ratowniczych w wykonaniu: Ochotniczej Grupy Medycznej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnochowicach


Jeżeli chcecie zobaczyć lub przypomnieć sobie jak ta impreza wyglądała rok temu to zapraszamy do obejrzenia naszego filmu i fotorelacji z "Wieliczki na rajdowo" podczas 24. Finału WOŚP 2016. W tym miejscu znajduje się film, natomiast zdjęcia można obejrzeć klikając tutaj.   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022