hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-08-07

Wieliczka obstawiona przez policjęOd kilku godzin zarówno w centrum Wieliczki jak i na wyjazdach z miasta tworzą się sporych rozmiarów korki.


Tworzące się co kawałek w Wieliczce korki, sygnały policyjne, sprawdzanie przez policjantów pojazdów - to wszystko na skutek policyjnej obławy w naszym mieście na poszukiwaną osobę. Na chwilę obecną policja nie chce udzielać więcej informacji.

---------- AKTUALIZACJA 08.08.2017 ----------

Wiadomo już, co się stało. Policja poszukuje mężczyzny, który zbiegł z prokuratury. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie
tutaj.   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza