carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-10-28

Wieliczka. Podczas interwencji domowej wyzywał policjantów, a potem zaproponował łapówkę.W ubiegłą niedzielę tj. 23 października 2016 wieliccy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyźnie oprócz posiadania środków odurzających postawiono zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz zarzut za próbę wręczenia korzyści majątkowej.


Do zdarzenia doszło około godziny 20.00 w Wieliczce. Policjanci podczas interwencji domowej ujawnili w mieszkaniu zatrzymanego znaczną ilość środków odurzających. W trakcie zatrzymania mężczyzna zachowywał się w stosunku do interweniujących policjantów agresywnie, kierował pod ich adresem groźby pozbawienia życia, a także groźby pozbawienia życia ich rodzin. W pewnym momencie zaproponował funkcjonariuszom wręczenie łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Postępowanie pod nadzorem prokuratury prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce.


   
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka