hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-09-05

Wieliczka wreszcie z dietetykiem! Tylko teraz skorzystasz z bezpłatnej konsultacji.Jeśli po lockdown borykasz się z dodatkowymi kilogramami, nie jesteś sam. Statystyki są nieubłagane: 30% Polaków przytyło w czasie pandemii. Pandemia uwięziła nas w domach, przykuła do komputerów, a obok komputera zawsze leżało jakieś ciasteczko. Jeżeli chcesz powstrzymać proces tycia pomoże Ci w tym Natalia Kapała, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na konsultacje już ruszyły!


A Tobie ile kilogramów zostało?

Siłownie i kluby fitness, do których tak wiele osób chodziło przed pandemią, zostały zamknięte, a nasza aktywność wtedy znacznie spadła. Codzienne stresy rozładowywaliśmy jedzeniem. Często sięgaliśmy po nie z nudów, bo przebywając w domu, mieliśmy do niego łatwy dostęp.

- Większość Pacjentów samodzielnie wyznacza sobie cele związane z utratą masy ciała, a później boryka się z narastającym stresem, że ubytek kilogramów nie jest taki, jak zakładali. Motywacja, a tym samym chęć dalszego wysiłku, spada. Dlatego tak ważne jest wsparcie dietetyka, który wyznaczy realne cele i pomoże je zrealizować. To nie działa tak, że każdy, kto zrezygnuje ze słodyczy i smażonych potraw, schudnie. Potrzebna jest indywidualna dieta, uwzględniająca nie tylko preferencje smakowe, ale przede wszystkim stan zdrowia czy tryb życia - tłumaczy Natalia Kapała, dietetyk Projekt Zdrowie Wieliczka.

Nowa jakość dietetyki w Wieliczce

Czym wyróżnia się nowy gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Wieliczce? Jest to jeden z niewielu gabinetów, który oferuje Pacjentowi wybór pomiędzy kuracją opartą tylko na diecie oraz kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji. Co to tak naprawdę oznacza? Dietetyk dzięki możliwości ułożenia planu dietetycznego bez obowiązkowej suplementacji, jest w stanie pomóc praktycznie każdemu Pacjentowi - seniorom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, alergikom, czy też osobom, które cierpią na różne choroby i dolegliwości.

- Diety i zalecenia żywieniowe bazują na różnych metodach i trendach żywienia. My staramy się udowodnić, że żeby schudnąć, nie trzeba tracić majątku na trudno dostępne lub nietypowe produkty. Racjonalne podejście do odżywiania powinno w dużej mierze uwzględniać sezonową zmienność produktów. Bez problemu dostaniecie je we wszystkich marketach w Wieliczce - zapewnia Pani dietetyk.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem teraz, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Konsultacja ta obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Pierwsza wizyta jest całkowicie niezobowiązująca. To Pacjent podejmuje decyzję, o chęci kontynuacji kuracji.

Zapisz się już teraz.PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: wieliczka@projektzdrowie.info
ul. H. Sienkiewicza 35,
32-020 Wieliczka

Tel. 572 290 305
https://wieliczka.projektzdrowie.info/

Zapraszamy na naszego Facebooka
https://www.facebook.com/ProjektZdrowieWieliczka
 
 
artykuł sponsorowany
 


Dietetyk – Natalia Kapała
   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza