hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-09-16

Wieliczka. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przed przejściem, a obok szkoła – zobacz nagranie.Na naszą skrzynkę odbiorczą trafiło nagranie od czytelnika, na którym widać wyjątkowo nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy Volvo.


Do niebezpiecznego manewru w wykonaniu kierowcy Volvo na krakowskich numerach doszło w Wieliczce na ul. Boguckiej tuż obok szkoły. Na nagraniu widzimy jak Volvo nagle znacznie przyspiesza, wyprzedza na podwójnej ciągłej linii tuż przed przejściem dla pieszych, a tuż obok znajduje się szkoła.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021