hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-16

Wielkanocne przysmaki z kopalniJak smakuje Wielkanoc? Najpierw postnie, zatem nie obejdzie się bez śledzi oraz tradycyjnej sałatki jarzynowej. Koniecznie musi być również żurek, taki solidny, gęsty i aromatyczny.


Na świątecznym stole nie może zabraknąć jajek, na przykład faszerowanych oraz chrzanu, który podkreśla smak wielkanocnych potraw. Pieczony schab ze śliwką, karczek w ziołach czy pyszne pasztety to doskonałe pomysły na przykład na Wielką Niedzielę. W tym roku wielkanocne przysmaki można zamawiać w Kopalni Soli „Wieliczka” (do 29 marca).

Zamówienia przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 12 278 75 51. Odbiór osobisty w dniu 2 kwietnia w pracowniczej stołówce „Solniczka” lub dowóz na terenie Wieliczki i ościennych miejscowości w cenie 10 zł. Dowóz zamówień powyżej 100 zł jest gratis.
   
Wilson


 


likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka