W pierwszym meczu pokonały stosunkiem 5:1 drużynę "Olimp Nowa Sól" a w drugim pojedynku pokonały również w takim samym stosunku 5:1 drużynę "Fenix Bytom" i tym samym drużyna Wiktorii awansowała do półfinału z pierwszego miejsca w grupie "A" gdzie czekała już drużyna "Juvenia Wrocław", która zajęła drugie miejsce w grupie "B" i również w tym pojedynku" UKS JUDO WOLBROM" nie pozostawił złudzeń co do tego kto będzie walczył o tytuł mistrzowski i pokonał przeciwników z Wrocławia stosunkiem również 5:1. W finale spotkały się zdecydowanie najmocniejsze drużyny tych Mistrzostw "UKS JUDO WOLBROM" i "GKS CZARNI BYTOM" a walki finałowe stały na bardzo wysokim poziomie. Drużyna z Wolbromia w której barwach walczy Wiktoria zaskoczyła przeciwników składem jaki wystawiła na finał i po zaciętych walkach i wygranej rywalizacji wynikiem 4:2 "UKS JUDO WOLBROM" w składzie Nikola Szlachta, Marta Kuraś, Paulina Szlachta, Anna Szatan, Natalia Kozłowska, Aleksandra Szatan, Wiktoria Król, Anna Kaleta i Anna Paś wywalczył tytuł najlepszej drużyny w Polsce i tym samym "DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI" Juniorek Młodszych w Judo stało się faktem. Jest to 100 medal rangi Mistrzostw Polski dla klubu Wiktorii od początku istnienia tego klubu na którego czele stoi charyzmatyczny trener i koordynator posiadacz 7 Dan i pierwszego w Historii polskiego Judo medalu na Mistrzostwach Europy CZESŁAW ŁAKSA. Dla Wiktorii Król jest to największy sukces w dotychczasowej karierze !!!
Piotr Król