hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-06-20

Wirtualne biura - czym są?Poszukujesz adresu do wpisania w rejestrze KRS lub CEiDG jako siedziba firmy Wypróbuj rozwiązanie, które oferują od dawna wirtualne biura.


Wirtualne biura – czy szukać lokalnie czy w całej Polsce?

Jeśli zakładasz spółkę z o.o. lub prowadzisz ją od dawna i szukasz nowego adresu siedziby, by wpisać go do KRS lub CEiDG wypróbuj wirtualne biura.
Firmy działające w internecie obsługują cały kraj. Najlepszym adresem będzie więc adres stolicy kraju, czyli adres warszawski, wprost ze ścisłego centrum Warszawy, tam gdzie stoją najwyższe biurowce Polski, jak chociażby Varso Tower. Jeśli jesteś członkiem zarządu czy właścicielem spółki z o.o. to siedzibą spółki może być Warszawa, pomimo innego adresu zamieszkania.

Czy wirtualne biuro w Warszawie opłaca się dla osób spoza Warszawy?

Wirtualne biura w Warszawie to koszt całkowicie pomijalny dla przedsiębiorców prowadzących spółki czy działalności gospodarcze a zyskujemy dużą anonimowość wtopienia się w gigantyczną ilość warszawskich firm. Inne koszty prowadzenia firmy, jak ZUS czy opłaty wnoszone do KRS, przewyższają abonament za wirtualne biuro od 10 do 30 razy.
Oczywiście nie każde biuro wirtualne jest odpowiednie dla kogoś kto w Warszawie bywa jedynie raz do roku.

Na co zwrócić uwagę wybierając wirtualne biuro?

Jako osoba spoza Warszawy musisz wybrać wirtualne biuro, które posiada sale do spotkań.
Obowiązkiem każdego właściciela spółki, jest podjęcie chociaż raz do roku najważniejszych dla spółki decyzji właśnie pod adresem siedziby – w tym przypadku w sali spotkań wirtualnego biura.
Wirtualne biuro musi też mieć szansę działać pod swoim adresem następne 5, 10 a może i 20 lat.
Dlaczego ? Czas szybko płynie, szczególnie gdy pracuje się po 12 godzin dziennie prowadząc firmę, nadzorując dziesięciu pracowników magazynu lub płacąc przez internet po 200 faktur miesięcznie.
Jeśli firma zacznie Ci wychodzić to nawet nie zauważysz, jak minęło 5 lat jej prowadzenia.
Zyski spółki będziesz inwestować w nieruchomości, akcje i złoto a każdą wolną chwilę spędzisz aktywnie w górach lub nad morzem.
Nie ma takiej możliwości, byś wybrał wirtualne biuro, które przestanie istnieć. Warto więc wybrać takie wirtualne biuro, które działa w lokalu własnym a nie wynajmowanym.
To bardzo ważne, by nie trzeba było zmieniać adresu w KRS lub informować 100 czy 200 kontrahentów, że jest nowy adres do faktur.

Czym zajmie się za mnie wirtualne biuro?

Wirtualne biuro zapewni, że pod adresem siedziby spółki będzie lokal czynny w typowych godzinach biznesowych, znajdować się będzie personel wirtualnego biura, zostanie przyjęty urzędnik sprawdzający czy lokal jest czynny i czy osoba w lokalu posiada kontakt z zarządem spółki. Wirtualne biuro przyjmie też korespondencję przychodzącą do spółki np. listy polecone, listy zwykłe a także paczki od kurierów. W czasie rzeczywistym informacja o odbiorze korespondencji zostanie wysłana na email lub SMS, będzie tworzony też internetowy spis odebranej korespondencji, możliwe jest także jej dosłanie lub skanowanie do PDF i wysłanie PDF na email. Wyręcza to każdego przedsiębiorcę w zwykłej pracy sekretarskiej, dzięki czemu można skupić się na biznesie, niezależnie czy jądrem tego biznesu jest wielki magazyn czy programowanie aplikacji.

artykuł sponsorowany   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka