hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-02-04

Witajcie w naszej bajceCzwarty doroczny bal karnawałowy Kół Gospodyń Wiejskich tym razem odbył się w Janowicach – motywem przewodnim balu były bajki. Gospodynie z 19 kół dały popis kreatywności, dystansu do siebie i poczucia humoru.


Wśród bajkowych postaci mogliśmy spotkać smerfy, myszkę Miki, czerwone kapturki, królewny śnieżki i siedmiu krasnoludków, pszczółkę Maję, dobre wróżki, a także czarownice. Nie mogło zabraknąć artystycznego akcentu w postaci odegranej przez panie z Grabia bajki o królewnie śnieżce. Panie z kół gospodyń, na co dzień animatorki życia kulturalnego w swoich miejscowościach, integrują mieszkańców wokół najpiękniejszych tradycji regionu, angażując się w ciągu roku w wiele wydarzeń organizowanych w Wieliczce.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/

Witajcie w naszej bajce - zobacz zdjęcia   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021