hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-06-18

Wmurowano Akt Erekcyjny w nowobudowanej siedzibie Krakowskiego Pogotowia RatunkowegoDziś, tj. w piątek 18 czerwca przy ulicy Powstania Styczniowego w Wieliczce gdzie powstaje nowe siedziba Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w naszym mieście, uroczyście podpisano oraz wmurowano Akt Erekcyjny.


To właśnie tutaj będą miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego w Wieliczce. Budynek wielickiego pogotowia będzie połączony z budowaną równocześnie, po sąsiedzku nową komendą Państwowej Straży Pożarnej. Plan zakłada również powstanie w tym miejscu komendy policji tworząc w ten sposób nowoczesny kompleks dla wielickich służb.

Wmurowano Akt Erekcyjny w nowobudowanej siedzibie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego - zobacz zdjęcia   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka