.mediaexpert

Opublikowano: 2022-01-14

Wręczenie nagród w Ekokonkursie świątecznym13 stycznia w wielickim Magistracie burmistrz Wieliczki Artur Kozioł wraz z zastępcą ds. Inwestycji Piotrem Krupą wręczyli nagrody i wyróżnienia zwycięzcom "Ekokonkursu świątecznego". Konkurs przeprowadził Zespół Ekodoradców Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka.


Prezentowane prace reprezentowały wysoki poziom twórczej ekspresji i kreatywności. Wybór był naprawdę trudny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom.

Laureatami "Ekokonkursu świątecznego" zostali:

miejsce 1. Anna Trąbka
miejsce 2. Jakub Szewczyk
miejsce 3. Grzegorz Dudek

Wyróżnienia:

Adela Panczyk
Alicja Gawlik
Eryk Szubert
Milena Półtarak
Magdalena Ludwin

Wyróżnienie dodatkowe dla Anny, Juli, Jagody i Szymona za wspólną pracę w ramach zajęć w Świetlicy w Węgrzcach Wielkich. Gratulujemy uczestnikom kreatywności, oryginalności i poczucia humoru widocznych w pracach , w których rodzice i starsze rodzeństwo również odcisnęło swój udział. Wyłonić zwycięzców było niezwykle trudno, punktacja była bardzo wyrównana, komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. Dziękujemy za wyjątkowo liczny udział i zapraszamy do „zero waste” na co dzień.

UMiG Wieliczka

 
Wręczenie nagród w Ekokonkursie świątecznym - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021