hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-04-26

Wybierz słodki prezent na Dzień Matki – poznaj zestawy prezentowe dla Mamy prosto od WawelDzień Matki to wyjątkowa okazja, dlatego też warto z tej okazji podarować jej coś naprawdę szczególnego. Takie też są zestawy prezentowe dla Mamy od firmy Wawel. Wysokiej jakości, aromatyczna czekolada, niepowtarzalne, głębokie smaki i przepiękne opakowanie stworzą najpiękniejszy upominek. Który z nich wybrać?


Wawel posiada w swojej ofercie wiele zestawów w sam raz na prezent dla Mamy. Możesz podarować jej takie słodkości przy każdej ważnej okazji, a nawet i bez niej – warto zadbać o to, żeby zawsze czuła się wyjątkowo.

Pudełka pełne słodkości

Jeśli szukasz jakiegoś niewielkiego upominku, powinieneś poznać zestawy prezentowe dla Mamy przygotowane w niewielkich kartonikach. Może to być brązowy kuferek z bilecikiem Dla Wyjątkowej Kobiety, który mieści w sobie 250 g Mieszanki Krakowskiej. Może być to też nieco większy kartonik czarno-złoty, z takim samym bilecikiem, który mieści w sobie aż 800 g znanych pralinek – Malaga i Tiramisu. W zupełnie innej odsłonie jest np. Zestaw słodkości od serca. To 500 g Mieszanki Krakowskiej zapakowanej w białe pudełeczko zdobione sercami.

Szukasz czegoś większego? Możesz wybrać zestaw prezentowy, który będzie składał się z większej ilości słodyczy i to w wielu smakach. Dla Mamy idealnie sprawdzi się zestaw prezentowy Dla Ciebie, w którym znajdują się Królewskie Mleczko o smaku waniliowym, Galaretka Pomarańczowa, Krówka Mleczna oraz 2 czekolady: Big Milk i Tiramisu.Zestawy w eleganckich skrzynkach

Być może z okazji Dnia Matki, chciałbyś podarować swojej Mamie coś bardziej eleganckiego. Takie też są zestawy prezentowe zapakowane w przepiękne, eleganckie skrzynki. Wspaniałym pomysłem na prezent będzie biała, pełna skrzynia, z wysokiej jakości słodyczami marki Wawel. Znajdują się w niej Gorzka Czekolada z linii Ziarna Świata, Pastylki Droste, Śliwkowa Konfitura z Czekoladą, czekolada Malina z Różą, a także bombonierka pełna pralinek o smaku Kasztanki. Całość jest owinięta w celofan i przewiązana wstążką. Taki prezent możesz wręczyć Mamie osobiście albo kurierem.

Innym pomysłem na prezent jest okazjonalny zestaw słodkości w drewnianej, białej skrzyneczce, która w przeciwieństwie do poprzedniej nie jest pełna, a ma ścianki złożone z listewek. Później Mama na pewno ciekawie ją wykorzysta. W środku znajdują się Czekolada Malina z Różą, Królewskie Mleczko Malinowe oraz Pastylka Miętowa. Ten zestaw również jest pakowany w celofan i owinięty kokardą.

Słodkie kosze podarunkowe

Słodkie kosze podarunkowe to zestawy prezentowe dla Mamy, które idealnie sprawdzą się na prezent z okazji Dnia Matki, jeśli zależy Ci na tym, żeby ją zaskoczyć i żeby oprócz słodkości podarować jej coś więcej. Przykładem jest Kosz pełen słodkiej wdzięczności.

Znajdziesz w nim Trufle z Wawelu, bombonierkę Kasztanki, czekoladę Tiramisu, Pastylkę miętową, Michałki Białe i Czekoladę Premium Gorzką 70% ze skórką pomarańczy oraz Czekoladę Premium Ziarna Świata z ziarnem z Ghany. Ponieważ kosz jest wykonany z wikliny i posiada wygodny pałąk, później na pewno znajdzie inne zastosowanie, dzięki czemu prezent zostanie z Twoja mamą na dłużej.

Sprawdź więcej na stronie sklepu Wawel

artykuł sponsorowany


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021