carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-07-22

Wymień się! książkami w Wieliczce podczas Dni św. Kingi


25 lipca, w czasie obchodów Dni Świętej Kingi, odbędzie się kolejna akcja Wymień się! organizowana przez naszą bibliotekę.

fot. iStock

W ramach akcji będzie można wymienić od 1 do 5 książek wydanych po 2000 r. Wymiana dotyczy literatury pięknej, literatury faktu oraz książek dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na patio Solnego Miasta między godziną 17 a 20.


.......  Osoby chcące wymienić się książkami zapraszamy do stoiska Wymień się!, przy którym opiekunowie stoiska wymienią przyniesione książki na kupony. Następnie będzie można wymienić otrzymany kupon na książki znajdujące się na stoisku. Pamiętajcie, aby książki przyniesione do wymiany były niezniszczone.

Akcję wspierać będą wolontariusze z Młodzieżowej Rady Powiatu Wielickiego.

Regulamin akcji Wymień się!  

IV Międzynarodowy Festiwal „Poznajemy Kulturę Europy”

 


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022