hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-11-05

Wyniki wyborów samorządowych 2018 w Biskupicach. W drugiej turze wygrywa Renata Gawlik zdobywając prawie 55% głosów.Po tegorocznych wyborach samorządowych w powiecie wielickim bez większych zmian. W gminach Wieliczka, Gdów, Niepołomice i Kłaj nie zmienili się burmistrzowie i wójtowie. W Gdowie na stanowisku wójta pozostaje Zbigniew Wojas, w Kłaju Zbigniew Strączek w Niepołomicach burmistrzem pozostaje Roman Ptak, a w Wieliczce Artur Kozioł.


I tura wyborów nie wyłoniła zwycięzcy tylko w gminie Biskupice. W II turze o fotel wójta walczyli Renata Gawlik oraz Roman Wcisło. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już oficjalne wyniki. Zwyciężyła Renata Gawlik, która otrzymała 1955 głosów co dało jej prawie 55% poparcia, a dokładne 54,99%. Roman Wcisło otrzymał 1600 głosów czyli 45,01% poparcia.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka