hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-09-14

Wypadek. DK 94 zablokowana w obu kierunkach, na miejsce leci śmigłowiec LPR.Dziś około godziny 8:30 na drodze krajowej 94 w miejscowości Suchoraba doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Obecnie DK 94 jest zablokowana w obu kierunkach na skutek wypadku w miejscowości Suchoraba. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym jadąc z miejscowości Suchoraba i skręcając w lewo na dk94 w kierunku Krakowa wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym w kierunku Bochni motocykliście. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem odniósł poważne obrażenia, doznał obrażeń kręgosłupa oraz głowy. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPRu.

---- AKTUALIZACJA ----
Obecnie ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza