carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2012-09-21

Wypadek na quadzie oraz zatrzymanie za włamanie i kradzież


We wtorek 18 września 2012 roku około godz. 16:20 w Woli Batorskiej kierujący quadem /56 lat/ w pobliżu wałów wiślanych na rozwidleniu dróg stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Na razie mnie są znane przyczyny zdarzenia. Policja wyjaśnia sprawę.

Natomiast kilka dni wcześnie, bo w nocy z 15/16 września 2012 roku do jednego ze sklepów na terenie gminy Wieliczka dokonano włamania. Skradziono papierosy, tytoń, zapalniczki, słodycze oraz pieniądze. Właściciel wstępnie oszacował straty na około 3000zł. Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali sprawców /18 lat i 16 lat/. Część skradzionych przedmiotów odzyskano. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Natomiast jego niepełnoletnia wspólniczka odpowiadać będzie przed sądem rodzinnym.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka