hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-06

Wypadek na ul. Piłsudskiego. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana.Dziś około godziny 19:00 w Wieliczce na ul. Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów – dwóch samochodów osobowych oraz jednego dostawczego.


Jak poinformował nas rzecznik prasowy wielickiej policji st. asp. Paweł Tomasik, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki audi jadąc ulicą Piłsudskiego od ul. Narutowicza w kierunku ul. Asnyka, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadący przed nim samochód marki honda. Honda w wyniku uderzenia przemieściła się i uderzyła w poprzedzający ją samochód dostawczy. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została pasażerka hondy, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do jednego z krakowskich szpitali.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021