carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-17

Wypadek śmiertelny w Kokotowie


W miniony piątek informowaliśmy o wypadku drogowym w miejscowości Kokotów do jakiego doszło we czwartek 13 lutego. Mężczyzna został potrącony przez przejeżdżający samochód.

Wypadek śmiertelny w Kokotowie / fot. KPP w Wieliczce

Około godz. 13:20 w Kokotowie, wprost pod nadjeżdżającego seata wszedł 78-letni mężczyzna. Przechodził on przez jezdnię. Został w bardzo ciężkim stanie m.in z urazem głowy zabrany do szpitala im. Żeromskiego w Krakowie.


.......  Niestety według najnowszych informacji wypadek ten okazał się być wypadkiem śmiertelnym bowiem mężczyzna ten kilka godzin później zmarł.  57-letnia kobieta kierująca seatem była trzeźwa.

Czarnochowice: Bus wjechał do rowu

 

Wypadek śmiertelny w Kokotowie - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021