carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-31

Wypadek śmiertelny w Niepołomicach – nie żyje 22-latek


Dziś rano około godziny 7:30 doszło w Niepołomicach do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. 21-letni mężczyzna zmarł mimo reanimacji.

Śmiertelny wypadek w Niepołomicach / fot. KPP w Wieliczce

Do tego tragicznego wypadku doszło przy ulicy Wimmera. Kierujący fiatem – młody mężczyzna zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką DAF. Kierujący dafem (59 lat) na skutek zderzenia stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w ogrodzenie prywatnej firmy. Kierowca fiata był reanimowany mimo to nie udało się go uratować – zmarł. Do szpitala trafił natomiast kierowca ciężarówki – był trzeźwy. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz prokurator. Oba samochody zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu do badań przez biegłego specjalistę. Sprawę wyjaśnia policja.


.......  Do równie tragicznego w skutkach wypadku doszło w Niepołomicach we wrześniu ubiegłego roku. Kierujący /42 lata/ autobusem marki Mercedes, jadąc z centrum miasta w kierunku Wieliczki, podczas skręcania prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów. Motocyklista / 30 lat/ poniósł śmierć na miejscu. Jadąca z nim pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.  

Wypadki: Ranny motocyklista w Kokotowie i interwencja śmigłowca LPR w Zborczycach

 


Wypadek śmiertelny w Niepołomicach – nie żyje 22-latek - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021