carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-23

Wypadek śmiertelny w Niepołomicach - VW zderzył się czołowo z rowerem


Zaledwie trzy tygodnie temu w Niepołomicach miał miejsce śmiertelny wypadek w którym zginał na miejscu 21-letni mężczyzna. Wczoraj doszło w tej miejscowości do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Do wypadku doszło wczoraj /22.04.14r./ w Niepołomicach około godz. 19:00. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący volkswagenem jadąc od strony Krakowa w kierunku Targowiska podczas wyprzedzania ciężarówki zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku rowerzystą. 35 – letni rowerzysta zginął na miejscu.


.......  Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Samochód, którym kierował oraz rower zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu do badań przez biegłego specjalistę. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.  

Wypadek śmiertelny w Niepołomicach – nie żyje 21-latek

 

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka