carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-23

Wypadek śmiertelny w Niepołomicach - VW zderzył się czołowo z rowerem


Zaledwie trzy tygodnie temu w Niepołomicach miał miejsce śmiertelny wypadek w którym zginał na miejscu 21-letni mężczyzna. Wczoraj doszło w tej miejscowości do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Do wypadku doszło wczoraj /22.04.14r./ w Niepołomicach około godz. 19:00. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący volkswagenem jadąc od strony Krakowa w kierunku Targowiska podczas wyprzedzania ciężarówki zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku rowerzystą. 35 – letni rowerzysta zginął na miejscu.


.......  Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Samochód, którym kierował oraz rower zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu do badań przez biegłego specjalistę. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.  

Wypadek śmiertelny w Niepołomicach – nie żyje 21-latek

 

Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza