hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-07

Wypadek śmiertelny w Wieliczce. Zginęła starsza kobieta.Dziś, tj. w niedzielę 7 lutego około godziny 17:30 doszło w Wieliczce do tragicznego wypadku. W wyniku potrącenia śmierć na miejscu poniosła starsza kobieta.


Do wypadku doszło w Wieliczce na DK 94 na odcinku od skrzyżowania z ul. Reformacką do skrzyżowania z ul. Czarnochowską. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki VW jadąc od Krakowa w kierunku Bochni potrącił śmiertelnie 75-letnią kobietę. Na miejscu pracuje prokurator. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły tego zdarzenia. Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają śledczy.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka