carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2021-02-07

Wypadek śmiertelny w Wieliczce. Zginęła starsza kobieta.Dziś, tj. w niedzielę 7 lutego około godziny 17:30 doszło w Wieliczce do tragicznego wypadku. W wyniku potrącenia śmierć na miejscu poniosła starsza kobieta.


Do wypadku doszło w Wieliczce na DK 94 na odcinku od skrzyżowania z ul. Reformacką do skrzyżowania z ul. Czarnochowską. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki VW jadąc od Krakowa w kierunku Bochni potrącił śmiertelnie 75-letnią kobietę. Na miejscu pracuje prokurator. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły tego zdarzenia. Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają śledczy.   Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek