carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-11-18

Wypadek w Niepołomicach. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym


W poniedziałek 16 Listopada o godzinie 8:35 doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulicy Wimmera z drogą K-75 w Niepołomicach.

fot. OSP Niepołomice

Doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym w skutek którego kierowca osobówki został uwięziony w pojeździe a lżej ranna pasażerka busa opuściła pojazd o własnych siłach. Działania OSP Niepołomice polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego, kierowaniu ruchem a także uprzątnięciu pojazdów i pozostałości z jezdni. W działaniach brały udział zastępy SLRt Renault i GBARt MAN 2,5/25 z naszej jednostki a także GBARt i SLRr z JRG Wieliczka.

OSP Niepołomice

Wypadek w Niepołomicach. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka