carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-10-01

Wypadek w Pawlikowicach: Citroen dachował


Dzisiaj tj. 1 października 2013 r. około godz. 6:40 w Pawlikowicach kierujący citroenem zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Wiadomo, że 32-letni kierujący citroenem jechał od strony Wieliczki w kierunku Dobczyc.Dachowanie w Pawlikowicach / fot. KPP w Wieliczce

Nagle zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował. Kierujący ze złamanym mostkiem i potłuczeniami trafił do szpitala. Był trzeźwy. Policja ustala przyczyny wypadku.


.......  Kilka tygodni temu, a konkretnie w niedzielę 18 sierpnia br. W Przebieczanach doszło do podobnego wypadku. Około godz. 13:00 kierująca mitsubishi /46 lat, zam. Kraków/ zjechała na prawe pobocze, odbiła i zjechała na przeciwny pas na chodnik i dachowała na ogrodzeniu prywatnej posesji; kobieta miała 2,16 promila.  

Potrącenie 6-latka, kradzieże i pijany kierowca

 


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka