carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-06

Wypadek w Śledziejowicach - kobieta z urazem kręgosłupa w szpitalu


Dzisiaj, tj. 6 marca 2014 roku około godziny 9:00 w miejscowości Śledziejowice doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.

Wypadek w Śledziejowicach

Kierujący samochodem marki Audi stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w samochód marki Fiat nadjeżdżający z przeciwka. Kierująca pojazdem Fiat Panda doznała urazu kręgosłupa i została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do Oddziału Ratunkowego. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na drodze utworzyły się duże korki.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021