carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-01-04

Wypadek w Sułkowie


Dzisiaj rano, około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 4 w miejscowości Sułków doszło do groźnego wypadku drogowego. Na zaparkowany na prawym pasie jezdni samochód ciężarowy marki Volvo najechał inny pojazd ciężarowy marki MAN z naczepą przewożącą blachę w 5-cio tonowych „rulonach” które na skutek uderzenia wypadły na drogę. 

Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych, jednak największych obrażeń doznał kierowca samochodu MAN, który został zabrany na obserwację do szpitala. Zarówno kierowca Volvo jak kobieta siedząca na miejscu pasażera nie odnieśli obrażeń. Zniszczeniu natomiast uległ ładunek, który był przewożony (podroby drobiowe). Jak informuje Andrzej Kufta, droga krajowa nr 4 (tzw. stara czwórka) była całkowicie zablokowana przez ok. 5 godzin. Działania polegające na zabezpieczeniu stabilności pojazdów, zebraniu rozlanego paliwa, wypompowaniu paliwa z uszkodzonego zbiornika pojazdu oraz usunięciu pojazdów jak i blachy z jezdni prowadziło 28 strażaków przybyłych na miejsce 8 samochodami.

  
Wypadek w Sułkowie - zobacz zdjęciaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka