hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-28

Wypadek w Targowisku. Przejechał na czerwonym świetle – trzy osoby w szpitalu.Dziś, tj. w niedzielę 28 listopada, około godziny 15:30 w miejscowości Targowisko doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.


Jak poinformował nas st. asp. Paweł Tomasik – rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, do zdarzenia doszło w miejscowości Targowisko na skrzyżowaniu DK 94 z DK 75. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący pojazdem marki Ford jadąc od Bochni w kierunku Krakowa, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w samochód marki Audi, który wyjeżdżał na zielonym świetle z DK 75 na DK 94 w kierunku Bochni. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do trzech różnych szpitali. Poszkodowani to kierujący Audi oraz kierowca i pasażerka Forda. Okoliczności i szczegóły zdarzenia ustala policja.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021