carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2010-01-28

Wyróżnienie dla firm z Wieliczki oraz Ochmanowa


Certyfikatem „Solidna Firma” zostało wyróżnione przedsiębiorstwo „Oknoplast” z Ochmanowa oraz firma „Wesem” z Wieliczki. Certyfikaty dla wyróżnionych w tym roku firm z województwa Małopolskiego zostały wręczone wczorajszego dnia na Wawelu.  

Firma Wesem, która istnieje w Wieliczce już od 1977 roku, zajmuje się wytwarzaniem oświetlenia samochodowego, lamp do pojazdów wolnobieżnych oraz akcesoriów rowerowych. Produkty tej wielickiej firmy sprzedawane są zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Dostarczane są na rynek części zamiennych oraz bezpośrednio do fabryk samochodowych.
 

Certyfikaty „Solidnej firmy” wręczali w Sali konferencyjnej Zamku Królewskiego na Wawelu wojewoda Małopolski Stanisław Kracik, Jan Okoński – pełnomocnik prezydenta Krakowa, Piotr Jaworski-Grzanka, który reprezentował na tej uroczystości Marszałka Małopolski Marka Nawarę oraz Lesław Abramowicz – dyrektor krakowskiego ZUS’u.
 35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022