hyundai


.
Opublikowano: 2019-08-19

XIII Wielickie MiodobranieBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na XIII WIELICKIE MIODOBRANIE, które odbędzie się 25 sierpnia na Rynku Górnym w Wieliczce.


W programie tegorocznych obchodów: koncerty Orkiestry Dętej „Podstolice”, Kapeli Mietniowskiej, Country Land, Ady Ochał oraz zespołu BLUESFERA, występ Zespołu Pieśni i Tańca „Raciborsko”, prelekcje Jacka Nowaka o tematyce związanej z pszczelarstwem oraz PATROL ATAKUJE – program animacyjny z udziałem uwielbianych prze najmłodszych psich bohaterów. Przez cały dzień czekać będą nas was również inne atrakcje: degustacje produktów pszczelich wraz z konkursem na najsmaczniejszy miód, malowanie buzi, warsztaty lania świeczek z wosku pszczelego, warsztaty sadzenia roślin DZIECIAKI –SADZENIAKI, krzyżówka z nagrodami, zdobienie form z gipsu. Ponadto kiermasz produktów pszczelich: 24 sierpnia (sobota) w godz. 8.00-13.00 oraz 25 sierpnia (niedziela) w godz. 10.00-17.00.

Zapraszamy!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022