carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-07

Xtreme Park w Wieliczce rozpoczyna sezon 2014


Wielicki Park Linowy jest już otwarty dla gości. Dla wszystkich, którzy będą korzystać w nowym sezonie wiosna - jesień 2014 z naszego, wielickiego Parku Linowego został dla bezpieczeństwa dokonany gruntowny przegląd wszystkich urządzeń.

Park Linowy w Wieliczce / fot. Xtreme Park

Kolejna dobrą wiadomością jest fakt, że ceny w nowym sezonie nie poszybowały w górę, cennik jest taki sam jak ubiegłoroczny. Park linowy nie jest przeznaczony tylko dla dzieci, może z niego korzystać również młodzież jak i dorośli. Mamy do wyboru dwie trasy o różnym stopniu trudności – w sumie aż 35 platform. Znakomitą atrakcją są zjazdy tyrolskie na linie. Wielicki Park Linowy posiada 3 takie atrakcje, z czego najdłuższa ma aż 80m!

Xtreme Park w Wieliczce to idealne miejsce dla całych rodzin, aby aktywnie spędzić swój wolny czas. Jeśli z tego typu rozrywką ktoś nie miał do tej pory styczności, nie ma się czego obawiać. Każdy uczestnik otrzymuje alpinistyczną uprząż z podwójną lonżą i łatwymi w obsłudze karabinkami oraz kask wspinaczkowy. Obowiązkowe jest również przeszkolenie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora.

Park linowy to nie jedyna atrakcja na terenie Grabówek, znajdują się tam również 3 boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, trasy rowerowe, miejsce na grilla i ognisko oraz jeziorka wędkarskie.

Więcej informacji oraz cennik na stronie: http://xtremepark.pl/

Uwaga! Jeszcze w tym tygodniu pojawi się na WieliczkaCity.pl konkurs, w którym do wygrania będą bilety wstępu do Xtreme Park w Wieliczce. Zapraszamy do częstego odwiedzania WieliczkaCity.pl - mamy sporo biletów do rozdania!

Xtreme Park w Wieliczce zaprasza wszystkich na wspaniałą przygodę! Nie wiesz jak trafić? Zerknij na poniższą mapkę dojazdową. Zapraszamy!

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022