hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-05-04

XVIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Wieliczce - relacja26 kwietnia 2017 odbyły się w Wieliczce kolejne: XVIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy pod patronatem Starosty Wielickiego.


Podobnie jak w latach ubiegłych: Zarząd Oddziału Rejonowego PCK organizujący mistrzostwa dołączył do eliminacji mistrzowskich także gimnazja i nawet szkoły podstawowe z terenu Powiatu Wielickiego jako uczestników Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy..Zwycięska drużyna z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce zakwalifikowała się do Okręgowego Małopolskiego etapu Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy 2017.

XVIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Wieliczce - relacja - zobacz zdjęcia   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza