hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-06-08

Z ostatniej chwili. Dachowanie na Grabówkach.Dziś, około godziny 16:40 w miejscowości Grabówki koło Wieliczki doszło do dachowania samochodu osobowego.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Ford jadąc od strony Podstolic w kierunku Sierczy, w miejscowości Grabówki zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust i dachował wpadając i uszkadzając przy tym słup oraz samochód zaparkowany na prywatnej posesji. Obecnie kierującemu udzielana jest pomoc medyczna przez ZRM znajdujący się na miejscu. Trwają teraz również na miejscu policyjne czynności, które wyjaśnią jak doszło do tego zdarzenia.

Z ostatniej chwili. Dachowanie na Grabówkach. - zobacz zdjęcia   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka