carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-10-06

Za nami kolejny Wieczór Przedsiębiorcy


3 X 2015 r. w Kampusie Wielickim odbyła się III edycja Wieczoru Przedsiębiorcy. Jest to wydarzenie organizowane przez wielicką firmę MooN Training and Events.

fot. WieliczkaCity.pl

Jego ideą jest ściągnięcie do Wieliczki trudno dostępnych specjalistów z wysokiej półki jako wykładowców a także zorganizowanie lokalnym i przyjezdnym przedsiębiorcom miejsca i czasu do wspólnych rozmów, dzielenia się doświadczeniem i kontaktami. Tym razem jako prelegent wystąpił coach, trener, mówca motywacyjny i autor wielu audiobooków i książek - Fabian Błaszkiewicz z tematem: "Jaka psychologia naprawdę działa dla Ciebie i Twojego biznesu?". Na wydarzenie przybyli przedsiębiorcy z Wieliczki, Krakowa a nawet z Wrocławia. Atrakcją wieczoru był koncert grupy Razem, który granymi utworami stworzył wyjątkowy klimat. Uczestnicy mieli też okazję nawiązać kontakty poprzez wymianę wizytówek podczas zorganizowanego cateringu. Kolejna edycja Wieczoru Przedsiębiorcy już 5 grudnia 2015 r.

Za nami kolejny Wieczór Przedsiębiorcy - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022