carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-10-11

Zagłosuj na Szkołę Podstawową w Sierczy! Mogą wygrać 1000 książek od Empiku.Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w Sierczy bierze udział w kolejnym konkursie. Dokładnie rok temu w październiku 2015 r. szkoła ta wzięła udział w konkursie Fundacji PZU i wygrała bezpieczne przejście dla pieszych w swojej okolicy.


Jak widać, wspólne głosowanie może zdziałać bardzo wiele. Więcej na ten temat można przeczytać na naszej stronie w tym miejscu. Tymczasem szkoła ta bierze udział w kolejnej akcji. Tym razem jest to akcja wspierania bibliotek prowadzona przez Empik. Na powyższym zdjęciu widać pracę konkursową na którą należy głosować, aby szkoła z Sierczy znalazła się wśród zwycięzców.

Na początku października została uruchomiona aplikacja konkursowa. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Akcja trwa do 6 listopada. W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po 1000 wybranych przez siebie książek. Od nas wszystkich zależy czy szkoła z Sierczy znajdzie się wśród tych z 1000 nowych książek!

Jak wesprzeć Szkołę Podstawową w Sierczy? Wystarczy wejść tutaj i oddać codziennie swój głos. Dla nas to tylko kilka sekund „roboty”, a dzieci mogą zyskać aż 1000 nowych książek!


   
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022