hyundai


.
Opublikowano: 2022-09-16

Zagłosuj na wielicką kopalnię w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”!Co sprawia, że Małopolska jest atrakcyjna dla turystów? Bezcenne zabytki, unikatowe tradycje, wspaniała przyroda… Urząd Marszałkowski zaprasza do głosowania na „Turystyczne Skarby Małopolski”. W dwóch konkursowych kategoriach o laur zwycięstwa stara się wielicka kopalnia. Prosimy o głosy!


Kopalnia Soli „Wieliczka” rywalizuje w kategorii „Unikatowa atrakcja”, zaś organizowane przez nią Koncerty Noworoczne stają w szranki w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego pod adresem: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-4/glosowanie.

W ramach danej kategorii można oddać tylko jeden głos, a wybór należy potwierdzić e-mailem. Jeden mail to jeden głos. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć na visitmalopolska.pl. Ideą „Turystycznych Skarbów Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć oraz inicjatyw. Konkurs odbywa się już po raz czwarty. Głosować można do 27 września. Decyzję internautów poznamy w październiku.


   


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022